Nabídka

Na Mallorce čekají zážitky na každém rohu a je jen na vás, jak svoji dovolenou pojmete. Chcete-li ostrov procestovat a dozvědět se o životě a zajímavostech, které na internetu nenajdete, vydejte se na cestu se mnou. Pro ty z vás, kteří cestují raději individuálně, ráda připravím program podle vašich představ.

Pěší turistika v horách

Prohlídka Palma de Mallorky

Poznávací výlety po Mallorce

Připravím pro Vás program na míru.

Chcete zažít jeden den v horách na Mallorce? Láká vás poznat místní kulturu a památky? Nebo byste se chtěli vydat na výlet po nejznámějších místech?

Vyplňte a odešlete kontaktní formulář. Já se Vám ozvu s návrhem na nezapomenutelně strávený čas na Mallorce.

Napište mi!

Mám zájem o tyto služby:

Pěší turistika

Chcete zažít jeden den v horách na Mallorce a nevíte jak na to?

Turistické ukazatele

Ráda pro Vás připravím jednodenní horskou túru na míru, kterou podnikneme společně. Od podzimu do jara je ostrov rájem pro pěší turistiku. V zimě, kdy jste u nás už týden neviděli slunce, tady ohromeně zíráte na modrou oblohu, rozkvetlé louky, dozrávající pomeranče a rozkvetlé mandloně. Malebné kamenné vesničky, citrusové sady, prastaré olivovníky, rozeklaná skaliska i všudypřítomné moře vytvářejí skvělé podmínky a ideální terén pro horské treky.

Ať vám srdce bije pro vysokohorské túry nebo poznávání přírodních krás, přijdete si tu na své.

Napište mi, připravím pro vás program na míru. Vybereme vhodnou oblast i profil trasy a domluvíme se, kde se setkáme. Pokud necháte výběr na mně, vyrazíme nejspíš na některou z mých oblíbených tras v západním pohoří. Budete-li chtít, ráda pro vás připravím piknik z místních specialit.

Ještě váháte? Přečtěte si článek Pět nejoblíbenějších turistických tras.

Co si vzít s sebou? Horský terén je hodně skalnatý, doporučuji vzít si pevné boty, lehký batoh a oblečení do větru a deště.

Prohlídka Palma de Mallorky

Máte zájem o komentovanou prohlídku Palmy?

Palma de Mallorca

Palma není jen impozantní katedrála, kterou znáte z pohlednic. Pokud chcete poznat místní kulturu, historické památky a u toho vyzkoušet nějakou gastro specialitu, jste tady správně.

Hlavní město Baleárských ostrovů je elegantní přímořskou metropolí, která láká návštěvníky jako magnet. Pyšní se velkolepou katedrálou, dobře zachovalým historickým jádrem i příjemnou přímořskou promenádou a nákupními zónami.

Napište mi, připravím Vám program na přání. Domluvíme se, kde se v Palmě sejdeme a já se postarám o to, aby vás prohlídka bavila.

Necháte-li výběr na mně, ukážu vám moje oblíbená zákoutí. Prohlédneme si monumentální katedrálu La Seu a povíme o díle Antonia Gaudího. Vezmu vás do své oblíbené kavárny, kde už třista let pečou poctivé místní dobroty. A určitě nevynecháme tržnici Mercado Olivar, kde si pochutnáte na výtečných tapas.

Poznávací výlety po Mallorce

Chcete prozkoumat ty nejatraktivnější místa na ostrově?

Sierra de Tramuntana

Vydejte se na poznávací výlet po ostrově. Dozvíte se zajímavosti ze života na Mallorce a uvidíte ty nejznámější a nejatraktivnější výletní cíle.

Výlety pořádáme ze všech turistických oblastí v období od května do října.

Jedete na Mallorku poprvé a potřebujete se zorientovat v široké nabídce všech možných atrakcí?

V následujícím článku si můžete přečíst, které výlety jsou mezi návštěvníky oblíbené stálice: Tři nejoblíbenější výlety po ostrově Mallorca.

Jak výlet objednat?

Rezervujte online a využijte 5% slevu s kódem „VYLET5“. Sleva platí i na rezervace vodních parků a vstupenek. Nevíte-li si rady, napište.